ACOLLIMENT DE REFUGIATS UCRAÏNESOS A CREIXELL

Des de l'ajuntament de Creixell volem potenciar l'acollida de refugiats ucraïnesos a la nostra Vila. Per això fem una crida a tots els creixellencs i creixellenques que hi vulguin col.laborar.

Tuesday 22 March 2022

ACOLLIMENT DE REFUGIATS UCRAÏNESOS A CREIXELL
 
Des de l'ajuntament de Creixell volem potenciar l'acollida de refugiats ucraïnesos a la nostra Vila. Per això fem una crida a tots els creixellencs i creixellenques que hi vulguin col.laborar.
Les persones interessades en l'acollida, s'han de posar en contacte amb els voluntaris/es de Proteccio civil de Creixell, que tots els matins seran a la vostra disposició a Cal Cabaler. Casa de Cultura Creixell (Telf. 977 13 82 72).
Caldrà que ompliu un formulari que us donaran, amb les vostres dades i possibilitats d'acollida que tingueu. El formulari amb les vostres dades serà gestionat per la Generalitat de Catalunya i el Consell Comarcal del Tarragonès.
Trobareu més info a l'enllaç següent:
 
👇👇

Accions del document