IMPULS AL COMERÇ LOCAL DE CREIXELL

De l'1 de novembre de 2020 al 31 de gener de 2021 es farà la CAMPANYA DE NADAL - COMPRA AMB EL COR - COMPRA A CREIXELL per tal d'incentivar el comerç local de proximitat i la promoció económica del municipi

Tuesday 29 September 2020

Aquest dilluns 28 de setembre de 2020 ha tingut lloc al Casal Municipal de Creixell, la reunió per impulsar el comerç local de Creixell. S'ha presentat la campanya de Nadal d’enguany i el Sr. Florenci Nieto, president de la PIMEComerç Tarragona ha fet una bona presentació dels avantatges de tenir una associació de comerciants i empresaris a la nostra Vila.

El regidor delegat de l'àrea de comerç de l'ajuntament de Creixell, Jaime Serret va obrir l'acte amb la presentació també de l'alcalde creixellenc Jordi Llopart.

Una quarentena de persones vinculades a les empreses i comerços de la nostra Vila hi van assistir amb la finalitat de potenciar el comerç local i engegar una campanya de promoció de cara al proper Nadal 2020.

#creixell #viucreixell #comerçlocal

Accions del document