S'INCORPORA UN NOU AGENT A LA POLICIA LOCAL DE CREIXELL A PARTIR DE DIMECRES 20 DE SETEMBRE DE 2023

El nou agent 041 és funcionari de carrera i compta amb 20 anys d'experiència com a membre del cos policial i ha treballat anteriorment en altres ajuntaments de Catalunya.

Thursday 21 September 2023

ALCALDIA
 
S'INCORPORA UN NOU AGENT DE LA POLICIA LOCAL DE CREIXELL A PARTIR D'AVUI DIMECRES 20 DE SETEMBRE DE 2023
 
👮🏽‍♂️Aquest dimecres 20 de setembre de 2023, l'alcaldessa Montserrat Muñoz Madueño, amb els membres de l'equip de govern municipal i el cap de la Policia Local Toni Dote, han donat la benvinguda a un nou Agent que passa a formar part de la plantilla de la Policia Local de la nostra Vila.
El nou agent 041 és funcionari de carrera i compta amb 20 anys d'experiència com a membre del cos policial i ha treballat anteriorment en altres ajuntaments de Catalunya.
 
🚓A partir d'avui patrullarà pel terme municipal de la nostra Vila al servei de tots els creixellencs i creixellenques. Ha vingut destinat des de Sant Esteve Sesrovires (BCN) amb una comissió de serveis per 1 any, prorrogable a 2 anys.
 
Benvingut i bon servei!
 

Accions del document